Przejdź do treści

Gospodarze nie dali szans gościom

Gospodarze nie dali szans gościom
fot. KS Górnik Polkowice

Dodane: Friday, 6 September 2019

Drużyna polkowickich policjantów najlepsza w XVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach.

 

Tradycyjnie turniej rozegrano na stadionie przy ul. Kopalnianej. W zawodach wzięło udział 9 drużyn. Siedem z nich to zespoły policyjne. Po jednej drużynie wystawili sędziowie, prokuratorzy oraz samorządowcy.  Grano systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 15 minut.

 

Po kilkugodzinnej rywalizacji Puchar Przechodni Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach, a za  razem pierwsze miejsce w turnieju, zdobyła drużyna gospodarzy turnieju (na zdj.). Na drugiej pozycji uplasował się zespół Komendy Miejskiej Policji z Wałbrzycha, a trzecie miejsce zajęła ekipa Komendy Miejskiej Policji z Wrocławia. 

 

Niestety, nie poszczęściło się drużynie samorządowej, która gościnnie wzięła udział w turnieju. Ostatecznie nasi reprezentanci wywalczyli siódme miejsce.

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, natomiast najlepsi piłkarze dodatkowo nagrody rzeczowe, ufundowane przez samorządy powiatu polkowickiego. Honorowy patronat nad turniejem objął burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki.