Przejdź do treści

Polkowickie Lato Kulturalne

Polkowickie Lato Kulturalne
fot. PCA

Dodane: Tuesday, 20 August 2019

Już teraz rezerwujcie sobie czas w sobotę 24 sierpnia na Polkowickie Lato Kulturalne, które po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem tego lata. W programie, obok wielu atrakcji, znalazły się również, jak co roku, występy gwiazd polskiej estrady!

 

Końcówka tegorocznych wakacji zapowiada się wyśmienicie – każdy mieszkaniec Polkowic znajdzie w Polkowickim Lecie Kulturalnym coś dla siebie!

 

 

A będzie z czego wybierać, ponieważ obok występów znanych polskich artystów i spektaklu dla dzieci przygotowaliśmy również strefę VR, artystyczne zdobienie twarzy i ciała, gigantyczną ściankę wspinaczkową i wiele, wiele więcej! Najmłodsi tradycyjnie będą mogli również skorzystać z naszych kącików oraz dmuchańców.

 

 

A kogo zobaczymy na scenie? Tomasza Jachimka, tekściarza, stand-upera i komika, Filipa Lato, zwycięzcę programu „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz jedną z czołowych polskich wokalistek – Honoratę Skarbek.

 

 

Pamiętajcie – 24 sierpnia od godz. 17.00 bawimy sięw Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku!

 

 

godz. 17.00 „Witaminowa przygoda” Teatr Promyk z Warszawy

Głównymi bohaterami są dwa zające: dziadek Skakazjusz i jego wnuczek Kicek. Ich kłopoty zaczynają się kiedy starszy zając zaczyna gorzej widzieć. Przyczyną okazuje się brak witamin w słodyczach, będących jedynym pożywieniem bohaterów. Kicka czeka nieproste zadanie zdobycia pożywnej marchewki.

 

godz. 18.00, Tomasz Jachimek – stand-up

Komik, stand-uper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Od ponad dwudziestu lat z sukcesem bawi Polaków.  Podczas występów niezwykle energetyczny i ekspresyjny, zarówno w mowie, jak i w gestykulacji. Z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością, błyskawicznie reaguje na nieoczekiwane wydarzenia na widowni; z taktem, dowcipem i wyczuciem potrafi odnaleźć się w każdej scenicznej sytuacji.

 

godz. 19.00, Filip Lato

Muzyk z charakterystyczną barwą głosu, pianista i gitarzysta – samouk. Komponuje i pisze teksty, w swoich utworach stara się łączyć to, co najbardziej porusza go w muzyce – przebojowość i melodyjność rodem z muzyki popowej, z rockowymi riffami i energią. Jego kariera nabrała rozpędu po udziale w programie The Voice of Poland, kiedy nagrał piosenkę z chórem Sound’n’Grace. W 2018 roku wziął udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, który wygrał.

 

godz. 20.30, Honorata Skarbek

Jedna z czołowych artystek w polskim showbiznesie, idolka nastolatków. Prężnie działająca w branży muzycznej i modowej. Jej debiutancki album HONEY uzyskał status złotej płyty. W 2018 roku wydała czwartą płytę studyjną zatytułowaną SUNSET, która po 48 godzinach trafiła na 1 miejsca list przebojów w kategorii polski POP.