Przejdź do treści

Ostatni sparing

Dodane: Monday, 22 July 2019

Na niespełna tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z Odrą Opole. Mecz zakończył się wygraną pierwszoligowca 3:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski.

Wynik spotkania otworzył w 25 min. były gracz Górnika Polkowice Krzysztof Janus. 10 minut później do bramki polkowiczan trafił Szymon Skrzypczak, który kiedyś strzelał gole dla klubu z ul. Kopalnianej. Do przerwy miejscowi prowadzili 2:0. Po zmianie stron kontaktową bramkę dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Odry Opole 3:1.

Odra Opole – Górnik Polkowice 3:1 (2:0)
Bramki: Janus 25, Skrzypczak 37, …. 84 – Bednarski 77

Odra Opole: Rosa, Krysiak, Mikinic, Żemło, Mesjasz, Słaby, Wypych, Janasik, Janus, Wdowik, Trojak, Niziołek, Czyżycki, Adamec, Sparwasser, Błanik, Bonecki, Wróbel, Skrzypczak, Martín Gomez.

Górnik Polkowice: Kopaniecki (Furtak) – Magdziak (Azikiewicz), Opałacz (zawodnik testowany), Kocik (Kowalski-Haberek), Król (Fryzowicz), Bancewicz (Surożyński), Wacławczyk (Galas), Karmelita (Ekwueme), Radziemski (Morawski), Baran (Szuszkiewicz), Bednarski (Sobków)