Przejdź do treści

Kino pod chmurką na Rynku

Kino pod chmurką na Rynku
fot. PCA

Dodane: Tuesday, 9 July 2019

Korzystając z wakacyjnej aury Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na plenerowe pokazy filmowe w ramach „Kina pod chmurką”. Pierwszy seans odbędzie się 20 lipca br. o godzinie 21.30 na polkowickim Rynku.

 

Seanse pod gołym niebem są świetną alternatywą dla sali kinowej, zwłaszcza w ciepłe, wakacyjne wieczory. Już w sobotę, 20 lipca br., wyświetlony zostanie film wyreżyserowany przez Bodo Koxa, „Człowiek z magicznym pudełkiem”. To niezwykła komedia o podróżowaniu w czasie i miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź („Botoks”) oraz Piotra Polaka („Plan B”). Na ekranie partnerują im: Arkadiusz Jakubik („Pod Mocnym Aniołem”), Agata Buzek („Niewinne”), Wojciech Zieliński („Zgoda”), Bartosz Bielenia („Na granicy”), Bartłomiej Firlet („Planeta Singli”), Sebastian Stankiewicz („Amok”) oraz Helena Norowicz („Zaćma”).

 

Drugi pokaz filmowy zaplanowano z kolei na 10 sierpnia br. Będzie to muzyczna komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator” z Pawłem Domagałą i Piotrem Roguckim w rolach głównych. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji.