Przejdź do treści

Zostań wolontariuszem!

Zostań wolontariuszem!
fot. PCA

Dodane: Monday, 8 July 2019

Polkowickie Centrum Animacji szuka wolontariuszy do nowego projektu „Zgrane Polkowice”. To pierwszy w naszym mieście pomysł organizacji wakacyjnych weekendów w Rynku.  

 

„Zgrane Polkowice” polega na realizacji kilku spotkań w czasie wakacji na terenie polkowickiego Rynku, podczas których wszyscy chętni będą mogli zagrać w gry plenerowe. Dla mieszkańców  będzie to okazja do ciekawego spędzenia wolnego czasu, a dla wolontariuszy okazja do zdobycia doświadczenia we współorganizowaniu pierwszego tego typu projektu w Polkowicach.  Kandydatom na wolontariuszy organizator zapewnia przeszkolenie, a później zaświadczenia i referencje. Ich zadaniem będzie promocja wydarzenia i organizacja, a to oznacza np. wybór gier, przygotowanie miejsca spotkań i pełnienie roli sędziego w turniejach. Projekt będzie realizowany 28 lipca, 18 sierpnia i 15 września, w godz. od 15:00 do 19:00. W te dni przewidziane są bezpłatne  gry plenerowe, turnieje, strefa relaksu, bule, chińczyk XXL czy molky.

 

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać do 19 lipca br. Więcej informacji udziela Anna Adamus-Krawczyk, PCA (ul. Skalników 4), anna.adamus@pca.pl, tel. 509 051 365.

 

 

Zostań wolontariuszem!
fot. PCA
Zostań wolontariuszem!
fot. PCA