Przejdź do treści

Koszykarki CCC jedną nogą w finale

Dodane: Thursday, 4 April 2019

Początek meczu rewanżowego był podobny do poprzedniego. Polkowiczankom trudno było wejść w rytm meczowy. Pojawiło się dużo błędów przy wyprowadzaniu własnych akcji.

Skuteczność też miała wiele do życzenia. Kwarta była niezwykle zacięta. Ostatecznie po 10 minutach gry pomarańczowe prowadziły zaledwie różnicą jednego punktu 21:20.

Od drugiej kwarty polkowiczanki zaczęły grać coraz lepiej. Przede wszystkim poprawiły swoja grę podkoszową, co automatycznie odbiło się na wyniku meczu. Na przerwę koszykarki CCC schodziły już w lepszych nastrojach, ponieważ prowadziły 47:33.

Druga odsłona spotkania to już wyraźna dominacja gospodyń. Akademiczki z Lublina próbowały jeszcze nawiązać równorzędną walkę, ale nic z tego  nie wyszło i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zespołu CCC Polkowice 73:58.

Stan rywalizacji w I rundzie Play - Off, to 2:0 dla zespołu polkowickiego. Mecz numer trzy zostanie rozegrany na wyjeździe w najbliższą sobotę w Lublinie.