Przejdź do treści

Aktualności:

A doznania były niezwykłe

Dodane: Tuesday, 18 September 2007

Po raz piąty w naszym mieście gościł prestiżowy festiwal Wratislavia Cantans. Po raz pierwszy artyści wystąpili w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski.

Tym razem kultura rosyjska

Dodane: Friday, 14 September 2007

Wystawy, koncerty, przeglądy filmów, a także szereg innych wydarzeń - tegoroczna edycja Miedziowych spotkań z kulturą rosyjską zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Dzień z kartoflem

Dodane: Thursday, 13 September 2007

W „Święcie pieczonego ziemniaka” udział wezmą w przyszłym tygodniu sześciolatki z Przedszkola Miejskiego nr 3. W zabawie czynnie uczestniczyć będą również rodzice maluchów.

Zielone lekcje

Dodane: Tuesday, 11 September 2007

W przyszłym tygodniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 wezmą udział w wycieczkach ekologicznych organizowanych przy współpracy z Fundacją ekologiczną Zielona Akcja.

Ma być wyjątkowo

Dodane: Friday, 11 May 2007

Ewelina Flinta i Stachursky w sobotę, 16 czerwca oraz Bracia i Blue Cafe w niedzielę, 17 czerwca będą gwiazdami tegorocznych Dni Polkowic. W ramach miejskiego świętowania odbędzie się także szereg innych imprez.

Klasyka pod żelazną ręką

Dodane: Friday, 31 August 2007

Już po raz 42 koneserzy muzyki będą upajać się dźwiękami koncertów organizowanych w ramach Festiwalu Wratislavia Cantans. Do Polkowic festiwal zawita po raz piąty.

Najwyższa półka organowa

Dodane: Monday, 27 August 2007

Po raz piąty koncertowo rozbrzmiały organy w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Polkowicach. Przygotowany z rozmachem festiwal przyciągnął rzeszę słuchaczy i światowej sławy wykonawców.

Poznają inną kulturę

Dodane: Monday, 18 June 2007

Od 5 do 10 czerwca 29 uczniów Gimnazjum nr 1 przebywało u zaprzyjaźnionych rodzin w Wolfenbüttel w Niemczech.

Letnie imprezy w plenerze

Dodane: Thursday, 28 June 2007

Muzycznie i wesoło powitają jutro wakacje mieszkańcy naszego miasta. Polkowickie Centrum Animacji specjalnie dla nich przygotowało bogaty program artystyczny.

W artystycznym kręgu

Dodane: Thursday, 12 July 2007

Trwa drugi tydzień Letnich Warsztatów Sztuki prowadzonych przez Polkowickie Centrum Animacji. Do tej pory ich uczestnicy mieli okazję brać udział w spotkaniach z policjantem i strażnikiem miejskim, zajęciach plastycznych, tkackich, rzeźbiarskich, tanecznych oraz balu i giełdzie kolekcjonerskiej.