Przejdź do treści

Aktualności:

Niebieski koncert

Dodane: Tuesday, 19 March 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert „Wiosenne szlagiery stare i nowe” w wykonaniu artystów wywodzących się z Zagłębia Miedziowego!

Święto teatru w pełni!

Dodane: Thursday, 14 March 2019

Polkowice ponownie stały się nieformalna stolicą teatru. Do naszego miasta zawitało grono znakomitych artystów i spektakli, którzy już zdążyli zdobyć serca naszej publiczności, a to jeszcze nie koniec teatralnych emocji!

Wieczór z Gwiazdą!

Dodane: Monday, 11 March 2019

Magdalena Zawadzka, patronka honorowa tegorocznych, 21. Dni Teatru w Polkowicach, najpierw spotkała się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a wieczorem była głównym gościem Gali XXI Festiwalu "Oblicza Teatru".

Recital Respondka z okazji Dnia Kobiet

Dodane: Thursday, 7 March 2019

Już 24 marca br. w świetlicy wiejskiej w Komornikach odbędzie się recital muzyczno-kabaretowy Krzysztofa Respondka z okazji Dnia Kobiet.

Pędzlem i słowem

Dodane: Friday, 1 March 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach zaprasza do wzięcia udziału w dwóch konkursach dla czytelników.

Zrecenzuj i wygraj!

Dodane: Thursday, 28 February 2019

W "Obliczach Teatru" najważniejsze jest spotkanie - z aktorami, spektaklem i opowiadaną hirstorią, dlatego wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję jednej ze sztuk, prezentowanych podczas XXI Polkowickich Dni Teatru!

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

Dodane: Wednesday, 13 February 2019

Teatralna wiosna ponownie zawita do Polkowic! W marcu zapraszamy na XXI edycję Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru”, tym razem pod patronatem honorowym Magdaleny Zawadzkiej.

Krystyna Mirek w w MGBP

Dodane: Tuesday, 5 February 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z autorką poczytnych powieści obyczajowych.

Cantabile najlepszy w Polsce!

Dodane: Monday, 28 January 2019

Polkowicki chór prowadzony przez Joannę Kącę wygrał w swojej kategorii Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, pozostawiając w tyle kilkuset kandydatów do tego lauru!

Zapraszamy na recital Justyny Szafran

Dodane: Thursday, 10 January 2019

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na niepowtarzalny i klimatyczny wieczór z Justyną Szafran i jej recitalem „Damsko-męski wieczór niebanalny”. W programie, obok autorskiego programu „Szafran o miłości”, również niezrównane interpretacje piosenek Edith Piaf.  

Jasełka pełne zaangażowania

Dodane: Tuesday, 8 January 2019

Dziś grupa Krasnoludków (sześciolatkowie) z Przedszkola Miejskiego nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach wystąpiła z jasełkami dla uczniów Szkoły Podstawowej Integracyjnej w Jędrzychowie.