Przejdź do treści

Aktualności:

To były ciekawe wakacje

Dodane: Thursday, 29 August 2019

Tegoroczne wakacje z Wiejskim Ośrodkiem Kultury były bardzo ciekawym i pracowitym czasem. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, które niekiedy wymagały od nich nieco kreatywności i wysiłku.

Polkowickie Lato Kulturalne

Dodane: Tuesday, 20 August 2019

Już teraz rezerwujcie sobie czas w sobotę 24 sierpnia na Polkowickie Lato Kulturalne, które po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem tego lata. W programie, obok wielu atrakcji, znalazły się również, jak co roku, występy gwiazd polskiej estrady!

Czasu na nudę nie mają

Dodane: Wednesday, 31 July 2019

Akcja Lato organizowana przez Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie trwa w najlepsze. Dzieci biorące w niej udział mają mnóstwo zajęć, które doskonale rozwijają różne umiejętności, wypełniając przy tym wakacyjny czas.

Wyjazdowe atrakcje

Dodane: Monday, 22 July 2019

Nie lada gratka czekała na dzieci, które spędzają wakacje z Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Sobinie. W ramach prowadzonej „Akcji Lato”, jej uczestnicy wyjechali do Nowej Soli, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Akcja Lato w gminie

Dodane: Thursday, 11 July 2019

Wakacje na wsi nie muszą być nudne. Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie już w poniedziałek (15 lipca br.) rozpoczyna tam „Akcję Lato”. Zapisy trwają, a hasło przewodnie tegorocznej edycji to „ENE DUE RABE…”.

Kino pod chmurką na Rynku

Dodane: Tuesday, 9 July 2019

Korzystając z wakacyjnej aury Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na plenerowe pokazy filmowe w ramach „Kina pod chmurką”. Pierwszy seans odbędzie się 20 lipca br. o godzinie 21.30 na polkowickim Rynku.

Zostań wolontariuszem!

Dodane: Monday, 8 July 2019

Polkowickie Centrum Animacji szuka wolontariuszy do nowego projektu „Zgrane Polkowice”. To pierwszy w naszym mieście pomysł organizacji wakacyjnych weekendów w Rynku.  

Żywiołowe wakacje

Dodane: Thursday, 4 July 2019

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na niezapomnianą wakacyjną przygodę, która rozpocznie się już 15 lipca! Dla uczestników przewidziano warsztaty ruchowe, taneczne,  plastyczne i eksperymenty naukowe.  

"Świat pod Kyczerą" w Polkowicach

Dodane: Tuesday, 2 July 2019

Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny ”Świat pod Kyczerą” już w sobotę, 6 lipca, zawita do Polkowic. Barwny korowód wyruszy o godz. 15:00 z Rynku i przejdzie do Amfiteatru przy Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku, gdzie o godz. 16:00 odbędzie się koncert galowy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Sukces "Skarbu wdowy Schadenfreude"

Dodane: Sunday, 23 June 2019

Legnicy aktorzy porwali serca polkowiczan brawurową interpretacją sztuki o "pierwszych dnach wolności", tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej i polsko-niemieckich rozliczeniach.