Przejdź do treści

Aktualności:

Cenne punkty Górnika

Dodane: Monday, 8 April 2019

W meczu 22 kolejki o Mistrzostwo III ligi Piłki Nożnej, piłkarze KGHM Zanam Górnik Polkowice pokonali na wyjeździe drużynę Stilonu Gorzów Wlkp. 0:3.    

Puchar nie dla Górnika

Dodane: Thursday, 4 April 2019

 W meczu półfinałowym OZPN Pucharu Polski drużyna Górnika Polkowice uległa rezerwom Zagłębia Lubin, i to oni zagrają w finale.

Koszykarki CCC jedną nogą w finale

Dodane: Thursday, 4 April 2019

Początek meczu rewanżowego był podobny do poprzedniego. Polkowiczankom trudno było wejść w rytm meczowy. Pojawiło się dużo błędów przy wyprowadzaniu własnych akcji.

Mikołaj na medal

Dodane: Tuesday, 2 April 2019

Mikołaj Kaciuba z Górnik Polkowice stał się bohaterem rozegranych w Brzegu Dolnym drużynowych eliminacji do Mistrzostw Polski, a także Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików w tenisie stołowym. W sobotę Mikołaj Kaciuba i Fabian Kruk wywalczyli awans do Drużynowych Mistrzostw Polski zwyciężając w turnieju międzywojewódzkim.  

Remisowa porażka

Dodane: Monday, 1 April 2019

Piłkarze halowi KGHM Metraco Górnik Polkowice zremisowali na wyjeździe z drużyną GKS Futsal Nowiny 7:7. Pierwsza połowa tego meczu nie wskazywała na to, że spotkanie zakończy się remisem. Gospodarze już w trzeciej minucie meczu prowadzili 2:0 i ciągle byli stroną przeważającą czego konsekwencją były kolejne gole, które totalnie zaskoczyły piłkarzy Górnika.    

Nie wykorzystali szansy

Dodane: Sunday, 31 March 2019

W 21. kolejce III ligi piłkarskiej zespół KGHM ZANAM Górnik Polkowice uległ u siebie MKS-owi Kluczbork 0:1. Polkowiczanie nie wykorzystali szansy na powiększenie przewagi nad rezerwami Zagłębia Lubin, które przegrało na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław 0:1.

Półfinał Pucharu Polski dla Górnika

Dodane: Thursday, 28 March 2019

Drużyna KGHM Zanam Górnik Polkowice awansowała do półfinału Pucharu Polski OZPN Legnica. Polkowiczanie w meczu wyjazdowym pokonali zespół Stali Chocianów 0:4.

Pomarańczowe gromią rywalki

Dodane: Tuesday, 26 March 2019

W zaległym meczu Energa Basket Ligi Kobiet zespół CCC Polkowice rozgromił na wyjeździe drużynę PGE MKK Siedlce 57:102. Wygrana polkowiczanek w tym meczu nie była zaskoczeniem, ponieważ od samego początku były one zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Druga wygrana młodzików

Dodane: Tuesday, 26 March 2019

Kolejną wygraną w rundzie wiosennej odnieśli młodzicy Górnika Polkowice. Podopieczni trenera Wojciecha Juraka pokonali u siebie Łużyce Lubań 4:2.

Kolejny rywal na kolanach

Dodane: Monday, 25 March 2019

Piłkarze Halowi KGHM Metraco Górnik Polkowice pokonali przed własną publicznością zespół Futsal Club Pyskowice 5:2.