Przejdź do treści

Aktualności:

Młodzież bryluje

Dodane: Monday, 5 August 2019

Polkowicka młodzież kolarska udowadnia, że są w czołówce najlepszych cyklistów w kraju.

Cenny remis w Elblągu

Dodane: Monday, 5 August 2019

Piłkarze Górnika Polkowice wracają z Elbląga z tarczą. W meczu wyjazdowym podopieczni trenera Enkeleida Dobi zremisowali z miejscową Olimpią 1:1.

Przetestowali Algierczyków

Dodane: Monday, 29 July 2019

Piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z algierskim Le Doyen Mouloudia Club d’Alger. Pojedynek zakończył się wygraną gości 2:1

Zapłacili frycowe

Dodane: Saturday, 27 July 2019

W meczu inauguracyjnym 2 ligi piłkarskiej Górnik Polkowice uległ przed własną publicznością Błękitnym Stargard 1:2. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Eryk Sobków.

Polkowiczanin drugi w Osijeku!

Dodane: Friday, 26 July 2019

Podczas rozgrywanych w Chorwacji zawodów Pucharu Świata Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie, polkowiczanin Filip Rodzik wywalczył srebro w klasyfikacji drużynowej. A najważniejsze konkurencje dopiero przed nim.

EuroCup Women: koszykarki MKS poznały rywali

Dodane: Wednesday, 24 July 2019

W sezonie 2019/2020 drużyna CCC Polkowice trafiła do grupy C rozgrywek międzynarodowych. Losowanie odbyło się w siedzibie FIBA Europe w Monachium.

Nowi piłkarze w Górniku

Dodane: Tuesday, 23 July 2019

Na  cztery dni przed inauguracja II ligi, Górnik Polkowice pozyskał dwóch nowych piłkarzy.

Ostatni sparing

Dodane: Monday, 22 July 2019

Na niespełna tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z Odrą Opole. Mecz zakończył się wygraną pierwszoligowca 3:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski.

Maria Conde zagra dla mistrzyń Polski!

Dodane: Friday, 19 July 2019

Ma tylko 22 lata, a już może pochwalić się sporym doświadczeniem i sukcesami. Hiszpańska skrzydłowa Maria Conde dołączy do CCC Polkowice.

Niebawem inauguracja piłkarskiej II ligi

Dodane: Thursday, 18 July 2019

27 lipca będziemy świadkami powrotu II ligi do Polkowic. Pierwszy mecz sezonu drużyna Górnika Polkowice rozegra przed własna publicznością z zespołem Błękitni Stargard.