Przejdź do treści

Aktualności:

OSTRZEŻENIE!

Dodane: Wednesday, 12 June 2019

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie pogodowe.

Wybór ławników na kadencję 2020-2023

Dodane: Wednesday, 12 June 2019

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2019 czteroletniej kadencji ławników orzekających w sprawach rozpoznawanych w Sądzie Rejonowym w Lubinie i Sądzie Okręgowym w Legnicy, Prezes Sądu Okręgowego w Legnicy zwrócił się do Rady Miejskiej w Polkowicach z prośbą o dokonanie naboru kandydatów na ławników: do Sądu Okręgowego w Legnicy 6 ławników, do Sądu Rejonowego w Lubinie 8 ławników, w tym 4 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Zagłosuj na projekt PBO

Dodane: Tuesday, 11 June 2019

Zakończyła się weryfikacja wnioksów do Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Od przyszłego poniedziałku (17.06) rozpocznie się głosowanie na wybrane projekty.

Sobota na dwóch kółkach

Dodane: Saturday, 8 June 2019

Od dziś do dyspozycji mieszkańców Polkowic jest 50 rowerów miejskich, rozlokowanych w ośmiu stacjach rowerowych. Aby z nich skorzystać wystarczy... telefon.

Można już składać wnioski na wymianę pieców

Dodane: Friday, 7 June 2019

Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie wymiany starych pieców na ekologiczne źródła ogrzewania. O dotację ubiegać się mogą osoby fizyczne posiadające tytuł prawny do nieruchomości oraz wspólnoty mieszkaniowe, których członkowie  korzystają z ciepła wytworzonego we wspólnej kotłowni.

Pochwal się swoim ogrodem!

Dodane: Thursday, 6 June 2019

Do 26 czerwca można zgłaszać swój akces do gminnego konkursu na „Najładniejszy ogród i balkon w 2019 roku”.

KONKURS na profilu Gazety Polkowickiej

Dodane: Wednesday, 5 June 2019

Dziś został ogłoszony konkurs na facebookowym profilu Gazety Polkowickiej. Żeby wziąć w nim udział wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie „Co będzie głównym tematem, który znajdzie się na pierwszej stronie jutrzejszego wydania Gazety Polkowickiej?”

Gruszka Cup w Polkowicach

Dodane: Friday, 31 May 2019

Pełen emocji dzień mieli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  w Polkowicach. Spotkali się dziś z byłym reprezentantem Polski w piłce siatkowej Piotrem Gruszką.