Przejdź do treści

Aktualności:

Powrót do tradycji

Dodane: Monday, 1 July 2019

Po ponad 30 latach przerwy ślubu młodej parze udzielił włodarz Polkowic. – Bardzo się cieszymy, to było dla nas bardzo ważne – mówią Elżbieta i Jacek Szymańscy, którzy z rąk burmistrza Łukasza Puźnieckiego odebrali obrączki oraz życzenia szczęścia na nowej drodze życia.

500+ przez internet? Dlaczego nie!

Dodane: Friday, 28 June 2019

Od 1 lipca polkowicki OPS będzie przyjmował wnioski o świadczenia rodzinne. Ważne, że podobnie jak w poprzednich latach, można to zrobić bez wychodzenia z domu.

Policjanci odnaleźli zaginionego polkowiczanina

Dodane: Friday, 28 June 2019

Wczoraj kilka minut po godzinie 13, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach ustalili miejsce pobytu 40-letniego mieszkańca Polkowic, z którym rodzina utraciła kontakt.

Będzie 9 nowych autobusów elektrycznych!

Dodane: Thursday, 27 June 2019

Gmina Polkowice pozyskała ponad 14,3 mln zł ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na zakup nowoczesnych, niskoemisyjnych autobusów miejskich.

Sesja absolutoryjna za nami

Dodane: Thursday, 27 June 2019

Wotum zaufania dla Łukasza Puźnieckiego i absolutorium dla budżetu za rok 2018. Radni na ostatniej sesji przyjęli oba wnioski bez głosu sprzeciwiającego się.

Poszukiwany zaginiony Marcin Stępiński

Dodane: Thursday, 27 June 2019

Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach, poszukuje 40 - letniego mieszkańca Polkowic. Zaginiony 25 czerwca 2019r. wyszedł nad ranem z miejsca zamieszkania, a późnym wieczorem rodzina straciła z nim jakikolwiek kontakt.

Sobin już bezpieczny

Dodane: Wednesday, 26 June 2019

Wczoraj w Sobinie odbył się odbiór techniczny kanału ulgi, który zabezpieczy miejscowość przed ewentualnym zalaniem przez rzeczkę Kalina.

Będzie śledztwo w sprawie postępowań przetargowych

Dodane: Wednesday, 19 June 2019

Prokuratura Okręgowa w Legnicy wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez władze Gminy Polkowice w latach 2014-18, kiedy burmistrzem Polkowic był Wiesław Wabik.

Czas laby i beztroski

Dodane: Wednesday, 19 June 2019

Nareszcie są – wakacje! Długo wyczekiwany i upragniony przez uczniów czas odpoczynku od szkolnych obowiązków.

Młode polkowiczanki w Sejmie

Dodane: Tuesday, 18 June 2019

Dwie uczennice ósmej klasy Szkoły Podstawowej Nr 4 w Polkowicach zostały posłankami XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.