Przejdź do treści

Aktualności:

Długo oczekiwane i... nie ostatnie

Dodane: Thursday, 8 August 2019

W siedzibie KS „Górnik” Polkowice spotkali się byli piłkarze klubu, którzy przed laty bronili barw zielono-czarnych. Były wspomnienia, wzruszenie i wola kontynuowania takich spotkań.

Nowy WUKO dla PGM

Dodane: Thursday, 8 August 2019

Będzie m. in. czyścił kanały wodą pod ciśnieniem i mył elewacje budynków. Zastąpi wcześniejszy sprzęt sprzed ćwierćwiecza. Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej w Polkowicach podpisało umowę na zakup nowego samochodu specjalnego.

Nie zwalniamy tempa!

Dodane: Tuesday, 6 August 2019

Biegi, rowerowe wyścigi, loteria, parada motocykli oraz przelot śmigłowcem. To tylko niektóre atrakcje, które czekają na nas w Sobinie podczas sobotniego (10.08) Charytatywnego Pikniku Rodzinnego „Razem dla Igi”.

Modernizacja Aquapark - KONKURS

Dodane: Monday, 5 August 2019

Na konferencji dla mediów pod koniec stycznia Prezes Zarządu Aquapark Polkowice opowiadał o przygotowywanej i długo oczekiwanej modernizacji kompleksu Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego.

Policjanci świętowali jubileusz

Dodane: Friday, 2 August 2019

Sto lat temu na mocy ustawy o policji państwowej powołano do życia jeden z najważniejszych organów bezpieczeństwa państwa. Dziś (02.08) w Auli Forum odbyły się jubileuszowe uroczystości święta policji.

Z gabinetów do dzieci

Dodane: Friday, 2 August 2019

Dwa ogromne, 55-calowe telewizory przekazał dziś burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki dzieciom z Placówki Socjalizacyjnej „Skarbek”. Warty prawie 10 tys. zł sprzęt zakupiły dla siebie poprzednie władze miasta.

Syreny zawyją w godzinę „W”

Dodane: Wednesday, 31 July 2019

Jutro 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Punktualnie o godz. 17 polkowiczanie minutą ciszy uczczą jego bohaterów.

Docenieni po 9 latach

Dodane: Wednesday, 31 July 2019

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Armia” Polkowice odebrali dziś (31.07) od burmistrza Polkowic nagrody sportowe.

Rusztowania i znaleziska

Dodane: Monday, 29 July 2019

W trwającym od kilku miesięcy remoncie pałacu w Suchej Górnej wreszcie efekty prac można zobaczyć gołym okiem. Na zewnątrz pojawiły się m. in. scena oraz trybuna dla widzów a w piwnicach odnaleziono zabytkowe artefakty. 

Budimex zaczyna budować aleję

Dodane: Friday, 26 July 2019

Rozpoczęła się budowa Alei Jana Pawła II. To jedna z największych inwestycji w historii naszej gminy. Jej ogromny koszt, bo aż 36 mln zł sprawia, że jest to zarazem jedna z najbardziej kontrowersyjnych inwestycji.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Dodane: Friday, 26 July 2019

Wyniesione przejście dla pieszych oraz poprawa nawierzchni to główne założenia remontu ul. Św. Sebastiana, który rozpocznie się już w poniedziałek (29.07).