Przejdź do treści

Aktualności:

Będzie bezpłatny autobus na dożynki!

Dodane: Wednesday, 28 August 2019

W najbliższą niedzielę (01.09) zaplanowano w Grodowcu dożynki powiatowe. Będzie można na nie dojechać z Polkowic bezpłatną komunikacją miejską. Taka decyzję podjął burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki.

Komunikacyjny przełom od września

Dodane: Tuesday, 27 August 2019

Autobusy kursujące w godzinach szczytu co 10 minut, nowe połączenia z sołectw do LSSE, punkt przesiadkowy na ul. Młyńskiej – to tylko część czekających nas zmian w transporcie miejskim.

Polkowiccy ratownicy medyczni dostali nowy sprzęt

Dodane: Tuesday, 27 August 2019

Krzesełka kardiologiczne, stacje dokujące oraz plecaki medyczne. To tylko część sprzętu medycznego o jaki wzbogacił się Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) w Polkowicach. Gmina Polkowice przekazała na ten cel prawie sto tysięcy złotych.

Ruszają zajęcia grupy rozwoju osobistego poprzez teatr

Dodane: Monday, 26 August 2019

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych zaprasza na bezpłatne warsztaty teatralne polkowickiej grupy rozwoju osobistego „Inni? Obcy? Tacy sami”. Zajęcia dedykowane są dla osób dotkniętych problemami psychicznymi, osób po kryzysie psychicznym oraz wszystkich, którzy chcą rozwijać się w sposób twórczy.

Wybudują drogę w Guzicach

Dodane: Thursday, 22 August 2019

Mieszkańcy Guzic będą mieli nową drogę dojazdową do pól uprawnych. Dziś gmina Polkowice przekazała wykonawcy plac budowy.

Spotkać się, porozmawiać, zrozumieć

Dodane: Wednesday, 21 August 2019

Na wniosek mieszkańców miejscowości położonych najbliżej zbiornika Żelazny Most odbyła się tam wizyta studyjna. Mieszkańcy chcieli się przekonać, czy rozbudowywany osadnik na pewno jest dla ich bezpieczny.

Ogłoszenie

Dodane: Tuesday, 20 August 2019

OGŁOSZENIE SKARBNIKA GMINY POLKOWICE o rozpoczęciu prac nad projektem budżetu gminy Polkowice na rok 2020.  

Dotacja z gminy na remont lub przebudowę

Dodane: Tuesday, 20 August 2019

Można  składać wnioski na remont, przebudowę lub prace konserwatorskie budynków położonych na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji w gminie Polkowice. Termin składania dokumentów upływa 15 września br.

Interwencja warta życie

Dodane: Tuesday, 20 August 2019

Wzorowa postawa oraz czujność funkcjonariuszy Straży Miejskiej przyczyniły się do uratowania życia mieszkańca Polkowic.

Awanse dla nauczycieli

Dodane: Monday, 19 August 2019

Polkowickie grono pedagogiczne powiększyło się dziś o kolejnych 6 nauczycieli mianowanych. Akty nadania stopnia awansu zawodowego uroczyście wręczył Łukasz Puźniecki, Burmistrz Polkowic.